איך לסדר את פינת האיפור שלך

רוצה לדעת איך לסדר ולעצב את פינת האיפור שלך בצורה הנוחה ביותר? הפוסט הבא הוא בשבילך.

רוצה לדעת איך לסדר ולארגן את האיפור שלך? הנה כמה טיפים שיעזרו לך לסדר את פינת האיפור שלך באופן יעיל ונכון יותר:

אחסני את כל מוצרי האיפור שלך בקופסאות או במעמדים ייעודיים

יש לך הרבה מאוד מוצרי איפור, אבל משום מה את בכל זאת אף פעם לא מוצאת את מה שאת צריכה? הגיע הזמן לעשות סדר אמיתי באיפור שלך. במקום לזרוק את כל מוצרי האיפור שלך לתוך קופסא אחת גדולה – קני הרבה קופסאות קטנות וסדרי בכל אחת מהן מוצרי איפור מסוג אחד בלבד.
למשל, את האודמים סדרי במעמד מיוחד לאודמים או בתיק איפור קטן לליפסטיקים ולליפגלוסים. את כל המסקרות שלך סדרי במעמד מיוחד למסקרות. אם אין לך מספיק מסקרות ואודמים כדי למלא תיק איפור – את יכולה גם לאחסן אותם יחד. את כל העפרונות והג’לים לגבות את יכולה לאחסן יחד עם שאר מוצרי האיפור כמו צלליות. בתיק איפור או מעמד נפרד סדרי את כל הפריימרים, המייק אפים והפודרות שלך. את יכולה גם לאחסן בתיק או במעמד נפרד את כל אביזרי האיפור שלך כמו מקלות אוזניים וספוגיות למריחת המייק אפ. כך תמיד תידעי איפה כל מוצרי האיפור שלך ולא תיצטרכי יותר לחפש מוצר איפור אחד בתוך תיק ענק עם כל סוגי האיפור שלך – כמו מחט בערמת שחת.

איך לסדר את פינת האיפור

אחסני את מברשות האיפור שלך במקום מתאים
כדי שמברשות האיפור שלך יישארו נקיות ולא יאבדו – את חייבת לאחסן אותן במקום ייעודי. רצוי שזה לא יהיה חדר רטוב או עם הרבה לחות כמו המקלחת. המקום שהכי נוח לאחסן בו מברשות איפור הוא בנרתיק ייעודי למברשות. אבל גם תיק איפור קטן למברשות או מעמד למברשות יעשו את העבודה.

שמה מייק אפ ושוכחת להשתמש בפריימר מנטרל האדמומיות שלך? הנה טיפ מעולה שיעזור לך לזכור להשתמש בכל מוצרי האיפור שלך לפי הסדר:
פשוט סדרי את האיפור שלך לפי הסדר שאת משתמשת בו.
למה הכוונה? קחי קופסא עמוקה, ארוכה וצרה ושימי בה את האיפור שלך לפי סדר השימוש בו. שימי בצד שמאל למשל את כל הקרמים והפריימרים, באמצע את המייק אפים ובצד ימין את הפודרות. כך תמיד תיזכרי לשים אותם לפי הסדר ולא תשכחי אף שלב בשגרת האיפור שלך.

עד כאן לפוסט זה על איך לעשות סדר באיפור 🙂

ואם את כבר כאן, אולי תתענייני גם במאמרים הבאים:
קונסילק מומלץ.
איפור עיניים – איך עושים את זה נכון?
היילייטרים מומלצים.
איך לאפר גבות.
מייק אפ מומלץ.
איך לשים סומק נכון.
אודמים ושפתונים מומלצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים שאולי תאהבי ...

רוצה ללמוד איך ליצור סטוריז מושלמים לאינסטגרם?

קורס עיצוב סטוריז באינסטגרם

תזיני את המייל שלך וקבלי קורס עיצוב סטוריז לאינסטגרם בחינם!