איך להשיג חבר  

רוצה לדעת איך להשיג חבר ואיך למצוא פרטנר לחיים? הגעת למקום הנכון.
בפוסט זה תקבלי טיפים מעשיים למציאת חבר
😊

רוצה לדעת איך להשיג חבר? את לא לבד… הרי מי מאיתנו לא רוצה חבר? כמעט לא אף אחת שאני מכירה…

אנשים הם יצורים חברתיים. כולנו זקוקים לקשר החברתי שנרקם ביננו לבין אנשים אחרים. בפרט, אנו זקוקים לקשר קרוב עם בן או בת זוג מהמין השני (אם אנו סטרייטים). זה מאפשר לנו לחלוק את החוויות שלנו עם שותף או שותפה והופך גם את שגרת היום-יום למהנה יותר.

נכון, אין אף נוסחאת פלא או קסם שיגרמו לכך שבין רגע יהיה לך בן זוג שימות עלייך. אבל כן הצלחתי למצוא עבורך כמה טיפים יעילים ומעשיים למציאת חבר. ולא סתם חבר, אלא גם אחד שבאמת יתאים לך.


אז איך להשיג חבר ולמצוא פרטנר לחיים? המשיכי לקרוא ותגלי.

איך משיגים חבר

טיפים - איך להשיג חבר

1. תדעי מה את מחפשת

קודם כל, חשוב להבין, שלא כדאי להסתפק על כל בחור שרוצה להיות איתך. חשוב שהבחור שתבחרי בו להיות חבר שלך יירצה לבלות איתך זמן. ואם לא תהני איתו, את עלולה לפגוע ברגשותיו בסופו של דבר. לכן חישבי אילו תכונות את רוצה שיהיו בבן הזוג שלך.
תכונות שנחשבות לתכונות חיוביות בקרב גברים הן חוש הומור, אינטיליגנציה, אמפתיה וכו’. תכונות חיוביות פחות הן זלזול ברגשותיו של האחר, תוקפנות, חוסר כבוד לאחרים וכו’. את יכולה אפילו לערוך לך רשימה עם תכונות רצויות יותר ופחות. כך תדעי על מי מראש לוותר ולא להיכנס איתו לקשר, ותדעי מה כן לחפש בחבר הפוטנציאלי הבא שלך.

2. תהיי מוכנה לאהוב מישהו חדש, ותבדקי שכך גם בן הזוג שלך

כדי להיכנס למערכת יחסים חדשה – וכדי שמערכת היחסים הזו תהיה בריאה לשני הצדדים – חשוב שכל אחד מהצדדים יהיה פתוח ומוכן לאהבה החדשה. הוא עדיין חושב על האקסית שלו וכל הזמן מדבר או שואל עליה? אולי עדיף לך לחכות קצת לפני שאת נכנסת איתו לקשר. בכל זאת, למה להכניס את הראש למיטה חולה? יש מלא בחורים ב”ים”. ועדיף לך לנסות את מזלך עם מישהו שמוכן לאהוב אותך ורק אותך. ככלל אצבע, עדיף שלא להיכנס לקשר עם מישהו שעדיין חושב על מישהי אחרת שהיה איתה ו’תקוע’ בעבר. המסקנה שעולה מכך היא לנסות להימנע מקשרים עם בחורים שהרגע יצאו מקשר. (ובאותה נשימה, זיכרי שלכל כלל יש יוצא מהכלל. אני בעצמי נמצאת בזוגיות מעל 7 שנים, עם בן זוג שהתחלתי לצאת איתו כשבועיים בלבד אחרי שסיים מערכת יחסים קודמת).

וכך גם בנוגע אלייך. האם את מוכנה לקשר חדש? האם התגברת על אהבותייך הישנות? את בטוחה שאת מוכנה לתת את כולך לקשר חדש מבלי שהקשר הישן יפגע בו? עשי בדק בית עם עצמך. עברי הלאה רק כשאת באמת מוכנה לזה, ונסי לבחור במישהו שמוכן לזה גם הוא.

3. תפגיני בטחון עצמי

בטחון עצמי זו כנראה אחת התכונות המושכות ביותר, בקרב שני המינים. כמו שאת אוהבת בנים שמשדרים ביטחון עצמי, כך גם הבנים אוהבים בנות שמשדרות זאת. ביטחון עצמי משרה לא רק רוגע נפשי, שקט פסיכולוגי ושלווה. ביטחון עצמי זה פשוט סקסי יותר. שימי לב שיש גם גבול דק בין ביטחון עצמי-רגיל לבין ביטחון עצמי מופרז – שבנוגע אליו הדעות חלוקות. יש כאלה שנמשכים לזה ויש כאלה שבדיוק להפך. אבל מה שבטוח, רובנו המוחלט – גברים ונשים כאחד – מעדיפים בן זוג שמשדר ביטחון עצמי מאשר חוסר ביטחון עצמי. ביטחון עצמי זו אחת הסיבות שהמון גברים התאהבו בהמון נשים ולהפך, ואין שום סיבה שזה לא יעבוד גם לך. התחילי לשדר ביטחון עצמי לסובבים אותך, ותראי שיותר בנים מתחילים לשים לב אלייך ולהתעניין בך. מילה שלי 🙂

אהבה, יחסים וזוגיות

איך להשיג חבר - המשך

4. תראי לו את צדדייך הטובים ביותר

כדי לגרום למישהו להתאהב בך, רצוי שתציגי בפניו את צדדייך הטובים ביותר. תני לו לראות שהוא מוציא ממך את הטוב ביותר האפשרי (אם אכן כך הדבר). הראי לו את התכונות החיוביות שבך, כמו עזרה לזולת ואכפתיות, והימנעי מלהציג לו את תכונותייך הטובות פחות (נניח, וולגריות או קושי בלשמור סודות של אחרים). כך גם בנוגע למראה החיצוני. יש לך עיניים יפות? הבליטי אותן על ידי איפור מתאים ועדין. בורכת ברגליים ארוכות? לבשי חצאיות שיפנו את תשומת ליבו לרגלייך המהממות.

5. תהיי אמיתית וכנה איתו

בהמשך לסעיף הקודם – חשוב לציין שהצגה קיצונית של מעלותייך (תכונותייך הטובות) יכולה להרע לך. ראשית, אם את יותר מדי מתאמצת להיראות מושלמת, זה יכול להיתפס כמאולץ ומלאכותי מדי. אנשים לא אוהבים התנהגות מאולצת, ורובנו אפילו נרתעים מזה. שנית, כשאנשים מאוד מנסים להיות משהו שהם לא – זה פשוט בולט, ולא לטובה. לעיתים זה מעלה תהיות כמו ‘על אילו תכונות שליליות הם כבר מנסים לפצות?’. שלישית, כשאת לא כנה ולא מתנהגת כמו עצמך – את מונעת מבן זוגך להכיר אותך. אולי כך יכול להתחיל קשר נהדר, אבל האם הוא יחזיק לאורך זמן? המסקנה העולה מהדברים היא להיות אמיתית עם בן הזוג, וכבר מתחילת הקשר להתנהג כמו שאת תמיד מתנהגת. פשוט תהיי את, ואם הוא החצי השני שלך – הוא יאהב אותך בדיוק כמו שאת.

איך להשיג חבר

טיפים להשגת חבר

 6. חפשי בצורה פעילה

נכון, לעיתים האהבה מגיעה מבלי שציפית לה. אבל לפעמים, אם את רוצה למצוא חבר שיתאים לך, כדאי לך לשקול לחפש באופן פעיל יותר. חישבי באילו מסגרות את יכולה למצוא חבר שיהיו לך איתו תחומי עניין משותפים. הצטרפי לחוגים שמעניינים אותך שיש בהם גם בנים. או לפעילויות בית ספריות, כמו כתיבת העיתון הבית ספרי או נבחרת הכדורסל. כך את יכולה גם לעשות את מה שאת אוהבת וגם, על הדרך, להכיר בנים חדשים, שאולי אחד מהם יהיה החבר הבא שלך. חישבי על זה, אם את לא יוצאת מהבית (מלבד למכולת) – איפה תכירי את הפרטנר שלך לחיים? לכן, צאי מהבית, הירשמי לחוגים ולפעילויות וצרי קשרים חברתיים עם בחורים שמעניינים אותך.

7. תני לו לדעת שאת מעוניינת בו, אבל לא יותר מדי

לפעמים האהבה הבאה שלך נמצאת לך מול העיניים, ואת פשוט לא רואה אותה. אתם מבלים הרבה ביחד אבל אין לו מושג שאת רוצה אותו? במקרה כזה – איך את רוצה שהוא יידע אם את לא נותנת לו את האפשרות לדעת את זה? כמובן שלא תמיד כדאי להגיד זאת ישירות, כי לעיתים זה עלול להבהיל או להרתיע. אבל כן כדאי לרמוז לו שאת בעניין שלו, ולו רק כדי לראות האם גם הוא בעניין שלך והאם הכיוון הזה באמת מצליח לכם. אם מעניין אותך להרחיב את הנושא, כתבתי פוסט שלם על מתי ואיך כדאי לך לספר לו שאת מאוהבת בו.

איך למצוא חבר

איך להשיג חבר - לסיכום

להלן סיכום של הטיפים שלמדנו בפוסט זה על איך משיגים חבר:

1. לדעת מה את מחפשת.
2. להיות מוכנה לאהוב מישהו חדש, ולבדוק שכך גם הוא.
3. להפגין ביטחון.
4. להראות לו את הצדדים הטובים שלך.
5. להיות כנה ואמיתית.
6. לחפש בצורה פעילה.
7. לתת לו לדעת שאת מעוניינת בו (אבל לא יותר מדי).

מקווה שמצאת לפחות חלק מהטיפים כמועילים במציאת חבר.
ומי יודע, אולי עוד אחד הטיפים הללו יעזור לך למצוא את החצי השני שלך.

יש לך טיפים נוספים? שתפי אותי בתגובות 🙂

ואם את כבר כאן, אולי תתענייני גם במאמרים הבאים:

איך לדעת שאת מאוהבת.
איך תדעי שהוא אוהב אותך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים שאולי תאהבי ...

מה ללבוש בחורף

מה ללבוש בחורף

,מתלבטת מה ללבוש לחתונה, למסיבה, לדייט או לריצה בחורף? הגעת למקום הנכון. במאמר זה תמצאי את כל הטיפים לגבי איך להתלבש בחורף בסטייל.

קראי עוד »
מה ללבוש לדייט ראשון

מה ללבוש לדייט ראשון

מחפשת טיפים לגבי מה לובשים לדייט ראשון? במאמר זה נבין מה ללבוש לדייט ראשון – כך שאת לגמרי תכבשי את הבחור שלך, כבר ברגע הראשון שהוא יראה אותך.

קראי עוד »
מה ללבוש לראיון עבודה

מה ללבוש לראיון עבודה

מתלבטים מה ללבוש לראיון עבודה? במאמר זה נבין איך להתלבש לראיון עבודה בצורה נכונה, שתעזור לכם להעלות את הסיכוי שלכם להתקבל לתפקיד.

קראי עוד »
טרנדים אופנת חורף 2024

10 טרנדים באופנת חורף 2024

רוצה לדעת אילו צבעים, פריטי לבוש או טרנדים ישלטו באופנת החורף הקרוב? הגעת למקום הנכון. במאמר זה נכיר 10 טרנדים באופנת חורף 2024.

קראי עוד »
תוספי תזונה בהריון

תוספי תזונה בהריון

מחפשת מידע על תוספי תזונה בהריון או על חומצה פולית בהריון? רוצה לדעת אילו ויטמינים בהריון חשובים במיוחד? בואי ללמוד על תוספי תזונה בהריון.

קראי עוד »

רוצה ללמוד איך ליצור סטוריז מושלמים לאינסטגרם?

קורס עיצוב סטוריז באינסטגרם

תזיני את המייל שלך וקבלי קורס עיצוב סטוריז לאינסטגרם בחינם!