איך תדעי שהוא נמשך אלייך

מחפשת מידע על “איך לדעת שהוא נמשך אליי” או על “איך לדעת שהוא רוצה אותי”? אם כך, הגעת בדיוק למקום הנכון. במאמר זה תמצאי 18 סימנים שיעזרו לך להבין האם הוא נמשך אליך והאם הוא רוצה אותך.

איך לדעת שהוא נמשך אליי

איך לדעת שהוא נמשך אליי

להלן 18 סימנים שיעזרו לך לבדוק האם הוא נמשך אלייך והאם הוא רוצה אותך. רוב הסימנים מראים שהוא מעוניין בך מבחינה מינית או רומנטית. והם יכולים גם להראות שהוא אולי מעוניין בך כבת זוג. כלומר סימנים אלו יכולים להראות שהוא לא רק מעוניין בך מבחינה מינית, אלא שאולי הוא גם רוצה להיות איתך במערכת יחסים.

אם את רוצה לדעת האם הוא אוהב אותך – היכנסי למאמר שכתבתי על איך לדעת שהוא אוהב אותי.

1. הוא אומר לך שהוא רוצה אותך

אם הוא אומר לך במפורש שהוא רוצה אותך – אז אין לך מה לחפש מידע על “איך לדעת שהוא נמשך אליי”. פשוט כי התשובה ברורה – אם הוא אומר שהוא נמשך, רוב הסיכויים שזה נכון. הבעיה היא, שלרוב הגברים לא תמיד אומרים את זה בצורה ישירה. בטוח לא כמו שנשים בדרך כלל יכולות להגיד זאת, ולא במידה שהן היו רוצות שהגבר שלהן יגיד להן את זה. ולכן, לפעמים נרצה להבין איך לדעת שהוא נמשך אליי או רוצה אותי – גם אם הוא לא אומר ישירות.

2. הוא רוצה בקרבתך

הוא תמיד רוצה לשבת לידך, לדבר איתך, או להיפגש איתך? אם ככה, אז יש סיבה לכך שהוא רוצה להיות בקרבתך. ואם הקשר שלכם הוא בעל מאפיינים רומנטיים או שיש ביניכם משיכה מינית – אז כנראה שהוא לא סתם רוצה בקרבתך. סימן שהקרבה שלך נעימה לו, והוא רוצה עוד ממנה. ואחד ההסברים לכך – זה שהוא נמשך אלייך ורוצה אותך.

3. הוא כותב לך הודעות ומנסה לשמור על קשר

אם אתם כבר קרובים מספיק כדי שישלח לך הודעות – אז תנסי למדוד עד כמה הוא מנסה להתחיל איתך שיחה, לעומת הפעמים שאת מתחילה איתו שיחה. האם הוא כותב לך הודעות מפעם לפעם? ההודעות לא חייבות להיות רומנטיות או מיניות. במיוחד אם נניח עוד לא התנשקתם ועוד לא הייתה ביניכם אינטראקציה קרובה כמו זו. אבל עצם זה שהוא כותב לך לפעמים – זה אומר שהוא רוצה לדבר איתך. ואם הוא רוצה לדבר איתך, הוא רוצה בקרבתך. ואם הוא רוצה בקרבתך, אז יש סיכוי גבוה שהוא נמשך אלייך ורוצה אותך.

4. הוא מסתכל עלייך אחרת לפעמים

מכירה את המבט הזה שמישהו נותן לך, כשאת פשוט יודעת שהוא חושב עלייך באותו רגע בצורה מינית? אולי את אפילו מכירה את המבט הזה שאת מסתכלת עליו על גברים אחרים – כשאת מאוד רוצה אותם, וחושבת על זה באותו הרגע. אז אם את מזהה שהוא מסתכל עלייך לפעמים במבט המבולבל והמעופף הזה – את יכולה להניח שאולי, הוא מדמיין איך זה היה יכול להיות איתך. ואין הוכחה חזקה מזו שהוא נמשך אלייך.

5. הוא קורץ לך

הרבה פעמים כשגבר או בחור רוצה להתקרב לבחורה מבחינה מינית או רומנטית – הוא יקרוץ לה. ולנשים רבות יש חולשה קשה לקריצות. הקריצה כמובן צריכה לבוא בטיימיניג נכון ומתאים. אז אם את שמה לב שהוא קורץ לך כשהוא מצחיק אותך או מדבר איתך – סימן שאולי הוא באמת רוצה אותך, ונמשך אלייך.

6. הוא מרגיש מובך או לחוץ לידך לפעמים

אם את שמה לב שלפעמים הוא מובך כשהוא לידך, או כשאומרים לכם כמה אתם נראים קרובים או חמודים ביחד – סימן שאולי לא סתם זה מביך אותו. ואותו הדבר אם לפעמים את מרגישה שהוא לחוץ יותר מהרגיל, כשהוא לידך או כשהוא איתך. יכול מאוד להיות שזה מביך אותו או מלחיץ אותו, כי הוא נמשך אלייך ורוצה אותך.

7. הוא נפתח אלייך

גבר ייפתח אליך אם הוא מעוניין בך ונוח לו להיות איתך הוא עצמו. חלק גדול בפיתוח מערכת יחסים רגשית הוא להיות פתוחים ופגיעים אחד עם השני. אם הוא חולק איתך את שברון הלב שלו, חוסר הביטחון, סיפורי הילדות והפרטים הקטנים שלו על חיי היומיום שלו, זה עשוי לומר שהוא סומך עליך ונוח לו לבטוח בך. וזה יכול להראות על זה שהוא רוצה אותך ונמשך אלייך.

8. הוא תמיד שם כדי לעזור לך

החיים הם נסיעה בלתי נגמרת ברכבת הרים ויש להם רגעי שיא ושפל. אם את מגיעה למשבר או קושי ומרגישה צורך בעזרה, ואת מרגישה שהוא שם כדי לעזור לך – סימן שאכפת לו ממך. ויכול להיות שאחת הסיבות שאכפת לו ממך, זה כי הוא נמשך אלייך ורוצה אותך.

9. הוא אף פעם לא מבטל תוכנית איתך

גבר שאוהב אותך ואוהב לבלות איתך יעשה סידורים כדי לשמור על התוכניות שעשה איתך. אלא אם הנסיבות בלתי נמנעות, הוא תמיד ישתדל לא לבטל את התוכנית. אם הוא יצטרך לבטל את התוכנית (בשל מצבי חירום), הוא בהחלט ינסה למצוא דרך אחרת להתאים את לוחות הזמנים ולא להתקשר באקראי ולבטל.

האם הוא נמשך אליי? האם הוא רוצה אותי?

איך לדעת שהוא רוצה אותי – המשך

10. הוא גורם לך לצחוק

האם הוא כל הזמן מנסה להצחיק אותך? האם העיניים שלו מאירות כשהוא רואה אותך מחייכת? האם הוא מנסה לעודד אותך בכל פעם שאת עצובה או טעונה? אם כן, זה אומר שזה שובר את הלב שלו לראות אותך עצובה, ושהוא שמח כשאת שמחה. וזה סימן ברור שהוא רוצה אותך ואולי אפילו סופר רציני לגבייך.

11. הוא משתף אותך על מערכות היחסים שלו בעבר

אם הוא משתף אותך בסיפורים על מערכות היחסים או האינטראקציות הרומנטיות שלו בעבר, בין אם הן טובות או שלא – סימן שהוא רוצה להיות פתוח וכנה איתך, וסימן שהוא רוצה להתקרב אלייך. וזה אומר שהוא מרגיש איתך מאוד בנוח. ויכול להיות שהסיבה לכל הפתיחות והקרבה הזו, היא שהוא נמשך אלייך ורוצה אותך.

12. הוא מגן עלייך

האם הוא תמיד מתקשר אליך, כדי לבדוק אם הגעת הביתה בשלום? האם הוא מחכה שתיכנסי לביתך כשהוא מלווה אותך? אם מישהו רב איתך, האם הוא מתעניין מה קרה, ושואל בצחוק אם את רוצה ש”הוא יטפל במי שפגע בך”? אם את מרגישה שהוא דואג לך ומגן עלייך, זה אומר שבאמת אכפת לו ממך. ויש סיכוי גבוה שזה מכיוון שהוא נמשך אלייך ורוצה אותך.

13. הוא משקיע עלייך ומפתיע אותך

אם הוא מפתיע אותך עם זר פרחים או הזמנה למסעדה שאת אוהבת – סימן שהוא מאוד מעוניין בך. ואם הוא קונה לך מתנה כשהוא חוזר מחו”ל – אין ספק שהוא חושב עלייך ורוצה אותך.

14. הוא פותח לך את הדלת ומתנהג כמו ג’נטלמן

אם הוא פותח לך את הדלת ומוזג לך מים כשאתם אוכלים, יכול להיות שזה מכיוון שהוא פשוט מנומס. ויכול להיות שזה מכיוון שהוא נמשך אלייך ורוצה אותך.

15. הוא מדבר איתך על סקס או זוגיות

כמו במקרה של פתיחת הדלת ומזיגת המים, אם הוא מדבר איתך על סקס או זוגיות, יכולות להיות לכך כל מיני סיבות. ואחת הסיבות היא – שהוא רוצה אותך, ולא יודע איך להגיד לך את זה.

16. הוא מסכים לך לשאול ממנו דברים

אם אין לו בעיה להשאיל לך את האוזניות או הג’קט שלו, ואם הוא מציע לך את זה – סימן שהוא פשוט מנומס. או שהוא גם מנומס וגם נמשך אלייך ורוצה אותך.

17. הוא עוקב אחרייך ברשתות החברתיות

אם הוא עוקב אחרייך באינסטגרם או שלח לך בקשת חברות בפייסבוק, אז יש סיכוי עוד יותר גבוה שהוא נמשך אלייך ורוצה אותך. במיוחד אם הוא עוקב אחרי הסטורי שאת מעלה. ואם הוא מגיב עליהם או שולח לך הודעות ברשתות החברתיות, אז סימן שהוא אפילו מאוד רוצה להכיר אותך או לחזר אחרייך.

18. חשוב לו איך הוא נראה כשהוא איתך

אם חשוב לו איך הוא נראה כשהוא לידך או איתך, סימן שהוא אולי מעוניין בך. אם הוא מנקה את השיניים בקיסם אחרי האוכל, אולי זה בין היתר כי הוא נמשך אלייך. אם הוא קונה בגדים חדשים, אולי זה כי הוא רוצה להרשים אותך. אם הוא מגיע לדייט מושקע, חתיכי ומחויט – כנראה שהוא מאוד רוצה אותך. ואם הוא מתאמן הרבה בזמן האחרון, יכול מאוד להיות שבין היתר זה כדי להרשים אותך.

 

עד כאן לפוסט זה על איך לדעת שהוא נמשך אליי – מקווה שעזרתי 🙂

ואם את כבר כאן, אולי תתענייני גם במאמרים הבאים:

האם לספר לו שאני מאוהבת
איך לדעת אני מאוהבת בו
איך לדעת מתי להיפרד ואיך לדעת שזה לא זה
“בעלי לא רואה אותי” – מה עושים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים שאולי תאהבי ...

רוצה ללמוד איך ליצור סטוריז מושלמים לאינסטגרם?

קורס עיצוב סטוריז באינסטגרם

תזיני את המייל שלך וקבלי קורס עיצוב סטוריז לאינסטגרם בחינם!