איך לדעת שהוא אוהב אותך

איך תוכלי לדעת שהוא אוהב אותך – על ידי ניתוח התנהגותו ושפת הגוף שלו?

התחלת קשר חדש עם בחור סופר חמוד ואת מתה לדעת אם הוא בקטע שלך? רוצה לדעת אם החבר החדש שלך באמת אוהב אותך כמו שהוא טוען? מחפשת מידע על “איך לדעת שהוא אוהב אותי”? כך או כך, הגעת למקום הנכון. הפוסט הבא יעזור לך להבין איך לדעת שהוא אוהב אותך לפי שפת הגוף וההתנהגות שלו.

איך לדעת שהוא אוהב אותך לפי שפת הגוף

איך תוכלי לדעת שהוא אוהב אותך - ע"י ניתוח התנהגותו

מחפשת מידע על “איך לדעת אם יש לו רגשות אליי” או על “איך לדעת אם הוא חושב עליי”, או אולי על איך לדעת שהוא מאוהב בך? בכל מקרה, יש לי את כל התשובות בשבילך. הנה כמה דברים שיעזרו לך לדעת שמישהו מאוהב בך או בקטע שלך:

1. הוא זוכר דברים שסיפרת לו או דברים שקשורים אליכם

שמת לב שהוא זוכר דברים שסיפרת לו? נניח כמו מה קרה לך בשבוע שעבר או על הקשר שלך עם המשפחה או החברות שלך? סימן שהוא מקשיב לך, ושאכפת לו מספיק כדי לזכור את הסיפורים שאת מספרת לו. הוא זוכר מתי ואיפה נפגשתם לראשונה או מתי אתם חוגגים יחד חצי שנה? גם זה לא מובן מאליו. סימן שעשית לו משהו כנראה, ושאת חשובה לו מספיק כדי שיזכור דברים שקשורים אליכם. 

2. הוא יוזם איתך אינטראקציה

הוא מתקשר אלייך הרבה במהלך היום? או אולי דואג לסמס לך לילה טוב בכל ערב או לשאול מה שלומך בכל בוקר? או שאולי הוא מציע לך להיפגש מדי כמה ימים? אם כן, זה אומר שהוא מנסה ליזום איתך אינטראקציה. ומכאן אפשר ללמוד שהוא רוצה ליצור איתך קשר ומעורבות. הוא רוצה לדבר איתך, לשמוע ממך, ולחזק איתך את הקשר. מה זה אומר לנו? שאולי הוא באמת אוהב אותך.

3. הוא רוצה להכיר אותך לחברים או למשפחה שלך

הוא הציע לך לפגוש את החברים או את בני המשפחה שלו? זה כבר ממש לא מובן מאליו. בדרך כלל, אם בחור מציע לך לפגוש את חבריו, הוא בקטע שלך. ואם הוא מציע לך לפגוש את המשפחה שלו – סימן שהוא כנראה כבר ממש התחיל להתאהב בך.

4. הוא מחזר אחרייך

הוא מביא לך פרחים בכל פעם שאתם נפגשים? או שאולי הוא דווקא מפלרטט איתך או מחמיא לך לעיתים קרובות? בכל מקרה, אם הוא מביא לך מתנות, משאיר לך פתקים מתוקים, מסמס הודעות נעימות, מפלרטט איתך או מחמיא לך – זה אומר שהוא בעצם מחזר אחרייך. ואם הוא מחזר אחרייך – סימן שהוא כנראה מעוניין בך. 

5. הוא משתף אותך בדברים אישיים

אם בן הזוג שלך משתף אותך בדברים אישיים – אין ספק שהוא כנראה אוהב אותך. אמנם כולנו אנשים חברתיים, אבל אנחנו לא משתפים כל אחד בסודות הכי כמוסים שלנו. אז אם את רואה שהוא משתף אותך בדברים הכי יקרים לליבו – את יכולה להיות בטוחה שהוא רואה אותך כמישהי שקרובה אליו, ושהוא יכול לסמוך עליה. ובנוסף, זה אומר שהוא רוצה להיפתח בפנייך ולשתף אותך בכל הדברים הכי אישיים שלו. וזה, כנראה, אומר שהוא באמת אוהב אותך.

6. הוא אומר לך שהוא אוהב אותך

התחלתם לצאת עם מישהו והוא אמר לך שהוא מתחיל להתאהב בך? יצאתם כבר לכמה דייטים ופתאום הוא אמר לך “אני אוהב אותך”? אם ככה, זו כבר האסמכתא או האישור שחיפשת. נכון, כולם יכולים לשקר ולהגיד זאת סתם ככה. אבל לרוב, לא נעשה את זה. ואם אנחנו אומרים למישהו שאנחנו אוהבים אותו – בדרך כלל, אנחנו לגמרי מתכוונים לזה. ולכן, אם את מאמינה בו ובקשר שלכם – מזל טוב, הוא כנראה אוהב אותך, בדיוק כפי שרצית.

בלוג אהבה וזוגיות - איך לדעת שהוא אוהב אותך לפי שפת הגוף

איך תדעי שהוא אוהב אותך - לפי שפת הגוף שלו

1. האישונים שלו מתרחבים כשהוא מסתכל עלייך

כשאנחנו מסתכלים על מישהו שאחנו אוהבים, האישונים שלנו בדרך כלל מתרחבים. בעבר הרחוק, אגב, נשים נהגו לטפטף לעינייהן חומר מרחיב אישונים, כדי להיראות מושכות יותר בעיניי הגברים. זה קורה כי אישה עם אישונים מורחבים, עפ”י התיאוריה, היא כביכול “מעוניינת” יותר בגבר, וזה מה שגורם לה להיראות מושכת יותר בעיניו. החומר הזה, אגב, נקרא “בלה דונה” – שבתרגום חופשי זה אומר אישה יפה. לדעתי, על אף התיאוריה, היא לא מאוד פרקטית. נכון שהאישונים מתרחבים כשמסתכלים על מישהו שאוהבים. אבל לא נעשו בנושא מחקרים פסיכוביולוגיים מקיפים. אולי זה קורה בעיקר בחודשים הראשונים של הקשר? לפיכך הוא לא אוהב אותך לאחר כמה חודשים, וזה בוודאי לא נכון בהכרח!

2. הוא רוצה להחזיק לך את היד כשאתם הולכים יחד ברחוב או מבלים בחוץ או בבית

דרך פקטית יותר כדי לדעת שהוא באמת אוהב אותך לפי שפת הגוף שלו, היא לראות אם הוא מנסה ליזום איתך מגע. למשל, אם הוא רוצה להחזיק לך את היד, כשאתם מבלים בבית או בחוץ. אם כן, סימן שהוא מעוניין במגע ובקרבה שלך. וזה ללא ספק צעד אחד קדימה לכיוון האהבה.

3. הוא מנשק אותך – ולא רק על המצח

אם הוא מנשק אותך, ולא רק על המצח – סימן שהוא כנראה בקטע שלך, ואולי אפילו מאוהב בך. אם הוא מנשק אותך בחושניות, ולא פעם באף פעם – את יכולה להיות רגועה. אבל אם את רואה שהוא מנשק אותך בפה רק ביום ההולדת שלך – אז משהו שם כנראה כבר דעך, עם כל כמה שזה כואב לומר זאת…

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אותך:

לעבור לגור עם החבר – כל מה שצריך לדעת
האם לספר לו שאת מאוהבת בו?
מה הקשר בין פסיכולוגיה חברתית וזוגיות?
איך לא לריב עם החבר?

תגובה (1)

  1. היי, שמי “תמימה עדי” אני מקריית גת. התחתנתי 7 שנים עם רובן. הדברים התחילו להיות מכוערים והיו לנו מריבות וויכוחים כמעט בכל פעם. זה החמיר בזמן שהוא הגיש בקשה לגירושין … ניסיתי בכל כוחי לגרום לו לשנות את דעתו ולהישאר איתי אבל כל המאמץ היה חסר תועלת. התחננתי וניסיתי הכל אבל עדיין, שום דבר לא עבד. פריצת הדרך הגיעה כשמישהו הכיר לי את הכישוף הנפלא והחזק הזה איגבינוביה שעזר לי בסופו של דבר … מעולם לא הייתי אוהד של דברים כאלה, אלא פשוט החלטתי לנסות בחוסר רצון כי הייתי מיואש ולא הייתה לי ברירה. .. הוא עשה תפילות מיוחדות והשתמש בשורשים ובעשבים … תוך יומיים רובם התקשרו אלי והתחרטו על כל הטראומה הרגשית שהוא גרם לי, הוא חזר הביתה ואנחנו ממשיכים לחיות באושר. איזה נס נפלא עשה לי ולמשפחתי ד”ר איגינוביה. הצגתי אותו בפני הרבה זוגות עם בעיות ברחבי העולם והיו להם חדשות טובות … אני מאמין מאוד שמישהו שם זקוק לעזרתו. לקבלת עזרה דחופה מכל סוג שהוא, צרו קשר עם ד”ר איגבינוביה דרך WhatsApp: +12162022709 או Gmail doctorigbinovia93@gmail.com לא רק לוותר על מישהו שאתה אוהב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים שאולי תאהבי ...

איך לא להיות ביישנית

איך לא להיות ביישנית

רוצה לדעת איך להפסיק להתבייש מאנשים? מחפשת טיפים שילמדו אותך איך להתגבר על ביישנות? היכנסי למאמר כדי ללמוד איך לא להיות ביישנית.

קראי עוד »
ניהול עסק עצמאי

ניהול עסק עצמאי מהבית

מחפשת טיפים לניהול עסק עצמאי או לניהול עסק מהבית? הגעת למקום הנכון. בואי ללמוד כל מה שחשוב לדעת על ניהול עסק עצמאי מהבית.

קראי עוד »
איך לריב נכון

איך לריב נכון עם בן הזוג?

גם לריב צריך לדעת: מחקרים מוכיחים שזוגות שרבים נכון מרוצים יותר מהקשר, והזוגיות שלהם יציבה יותר. אז כדאי שכולנו נלמד איך לריב נכון.

קראי עוד »

רוצה ללמוד איך ליצור סטוריז מושלמים לאינסטגרם?

קורס עיצוב סטוריז באינסטגרם

תזיני את המייל שלך וקבלי קורס עיצוב סטוריז לאינסטגרם בחינם!