תמונה לויזה לארה"ב - כל מה שכדאי לדעת

רוצים לדעת מהן ההנחיות לצילום תמונה המיועדת לקבלת ויזה לארה”ב? ובכן, ראשית כדאי שתדעו שתמונה מעין זו צריכה לעמוד בכללים רבים. ואלו הם הכללים וההנחיות שאתם צריכים להקפיד עליהן:

 גודל התמונה – אורך ורוחב התמונה צריכים להיות בדיוק 51 מ”מ.

מועד הצילום – מועד צילום התמונה צריך להיות לכל היותר 6 חודשים אחורה, לפני מועד הגשת הטפסים. כלומר, אל תעשו שימוש בתמונה שצולמה לפני חצי שנה או יותר.

גודל הראש – הראש בתמונת הויזה צריך להיות בגודל 31 – 22 מ”מ מהתמונה כולה.

תמונה צבעונית – תמונת הויזה חייבת להיות תמונה עם צבע, ולא יתקבלו תמונות שחור-לבן.

צבע רקע לבן – הרקע של התמונה חייב להיות לבן, ודעו כי כל צבע רקע אחר ייפסל מיידית.

ויזה לארה"ב

גובה העיניים – הגובה הנכון לעיניים הוא כ-28-35 מ”מ מהחלק התחתון של התמונה. כן, כן, תאמינו או לא, אך אפילו על כך מקפידים.

עיניים פקוחות – בתמונת הוויזה העיניים צריכות להיות פקוחות לרווחה, כך שלא יתקבלו תמונות עם עיניים עצומות, ממצמצות או סגורות למחצה.

פנים חשופות – כל החלקים של הפנים צריכים להיות חשופים במלואם בתמונה. כלומר אי אפשר להסתיר חצי מהלחי עם השיער.

ללא מדים – תמונה של אדם הלובש מדים לא תתקבל כתמונת ויזה, אלא במידה ומדובר בתלבושת יום-יומית, הנובעת מסיבה דתית.

ללא כובעים – תמונת ויזה לא תכלול כובע (או כיסוי ראש), אלא מטעמי דת בלבד.

בלי משקפי שמש או אוזניות – אין להצטלם לתמונת הוויזה עם אוזניות או משקפי שמש (גם אם המשקפיים הם על הראש). בהקשר זה כדאי לציין ששימוש במשקפי ראייה בעת התצלום הוא מותר ומאושר.

כך ששימו לב שאם אתם מגיעים לראיון לקבלת ויזה לארה”ב, בבית השגרירות בת”א או בקונסוליה בירושלים, עליכם להביא אתכם תמונה העומדת בהנחיות הנ”ל.

תמונה לויזה לארה”ב לתינוקות

אין ספק שצילום תמונה לתינוקות המיועדת לוויזה לארה”ב – יכולה להיות משימה מאתגרת למדי. במיוחד בהתחשב בעובדה שהרקע צריך להיות לבן, שהתינוק צריך להסתכל ישירות למצלמה, ושעיניו חייבות להיות פקוחות. אז איך עושים זאת? הטיפ הטוב ביותר הוא לצלם את התינוק בערסל או בעגלה, כאשר התינוק שוכב על גבי מצעים לבנים, והצלם עומד מעליו – כאשר המצלמה מיוצבת בקו ישיר לתינוק.


לסיכום, אין ספק שהנחיות צילום תמונה לוויזה לארה”ב הן רבות, וגם לא ממש פשוטות או מקלות. אבל, אל דאגה! ראשית, כיום, כל חנות צילום תוכל לעזור לכם בצילום תמונה מתאימה שתעמוד בתנאי התמונה לוויזה. שנית, מאות ואפילו אלפי אנשים בשנה מצליחים לבצע את המשימה בהצלחה על מנת לקבל את הוויזה שלהם. ושלישית, אחרי שתעשו זאת בהצלחה – תתקרבו למטרה שלכם, שהיא להשיג את הוויזה המיוחלת לארה”ב.

ואם אתם כבר כאן, אולי תתעניינו גם במאמרים הבאים:
כמה זמן לוקח להוציא ויזה לארה”ב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים שאולי תאהבי ...

מאיפה כדאי לקנות איפור

מאיפה כדאי לקנות איפור

רוצה לדעת מאיפה כדאי לקנות איפור איכותי בזול? במאמר זה תמצאי מידע על כל חנויות האיפור הזולות והמומלצות – שאת פשוט חייבת להכיר.

קראי עוד »
מה לעשות בחופש הגדול

מה לעשות בחופש הגדול

מחפשות מה לעשות בחופש הגדול, ואיך להעביר את הזמן בחופש? הגעתן למקום הנכון. בואו לקבל רעיונות למה אפשר לעשות בחופש הגדול כדי להעביר את הזמן.

קראי עוד »

רוצה ללמוד איך ליצור סטוריז מושלמים לאינסטגרם?

קורס עיצוב סטוריז באינסטגרם

תזיני את המייל שלך וקבלי קורס עיצוב סטוריז לאינסטגרם בחינם!