איך לאפר עיניים לפי מבנה העין

רוצה לדעת איך לעשות איפור עיניים בצורה נכונה? המאמר הבא הוא בדיוק בשבילך.

אין ספק שהעיניים שלנו תופסות חלק נכבד ממה שרואים האנשים שמסתכלים עלינו. הרי בכל שיחה שלנו למעשה, מי שמדבר איתנו, לרוב יביט לא מעט בעיניים שלנו. בנוסף, כפי שציינתי כבר לא פעם בבלוג, העיניים שלנו הן המראה לנפש שלנו. כלומר, אם המבט שלנו יראה אפור ועייף, כך גם אנשים יסיקו על הנפש שלנו. ואם זה לא מספיק, העיניים הן פעמים רבות מהמקומות הראשונים בהם רואים את הקמטים ואת סימני ההזדקנות. מה שגורם לנשים רבות לחפש מידע על איך לאפר את העיניים. כמו מדריכי איפור עינים – שילמדו אותן איך לעשות איפור לעיניים בצורה נכונה, ובאופן מחמיא יותר.

רוצה לדעת איך לשים אייליינר חתולי מהפנט שמתאים לעיניים שקועות או איך לשים עיפרון עיניים אם יש לך עין קטנה או גדולה? או שאולי מעניין אותך דווקא איך לאפר עיניים רחוקות או קרובות, או איך לשים צללית בצורה נכונה? בכל מקרה, הגעת בדיוק למקום הנכון. במאמר זה תמצאי את כל מדריכי איפור עיניים שכדאי לך לראות, אם את רוצה לדעת איך מאפרים עיניים בצורה מחמיאה. נבין איך לאבחן מה מבנה העין שלך. ונלמד מכל הסרטונים הכי טובים בתחום איך לעשות איפור לעיניים שנראה טוב ומתאים למבנה העין שלך.

בואי ללמוד איך לאפר עיניים בהתאם למבנה העין ובצורה מחמיאה יותר.

איפור עיניים

איך לאפר עיניים לפי מבנה העין

רוצה לדעת איך לאפר עיניים קרובות או רחוקות? או שאולי את רוצה לדעת איך לאפר עיניים שקועות ונפולות, או איך לעשות איפור לעיניים קטנות או גדולות? בואי ללמוד איך לאפר את העיניים בהתאם למבנה העין שלך. להלן טיפים לעשיית איפור עיניים מחמיא יותר, לפי המבנה של העיניים שלך.

איפור עיניים קרובות

אם המרחק בין שתי העיניים שלך קטן מאורכה של עין אחת – סימן שיש לך “עיניים קרובות”.

עיצוב גבות שמחמיא לעיניים קרובות: מריטת הגבה בחלקה הפנימי (עד לנקודת בה מתחילה העין שלך). ואילו בחלק החיצוני של הגבה עדיף לא לקצר את אורכה, כדי שהעין תיראה ארוכה יותר. בעיניים קרובות, רצוי שהגבות יהיו מעוצבות כך שגובהן המרבי יהיה בדיוק בנקודה שמעל האישון (מרכז העין).

איך לאפר את העין באופן מחמיא יותר: הדגישי את הזווים החיצונית של העין. תחמי את העין בעיפרון, צללית או אייליינר, והדגישי את התיחום בזווית החיצונית של העין יותר מאשר בזווית הפנימית. וזאת כדי ליצור אשליה של עיניים רחוקות יותר, ובצורת שקד. וכך עשי גם עם המסקרה. כלומר, הדגישי את המסקרה בזווית החיצונית של העין, יותא מאשר בזווית הפנימית. ומבחינת הצלליות, עדיף לך להשתמש בגוונים בהירים בזווית הפנימיות של העין, ובצלליות כהות בזוויות החיצוניות.

עדיין לא בטוחה איך לעשות זאת בעצמך? 

להלן סרטון של שלי גפני, שהיא צילמה לסופר פארם, בו היא מראה איך לתקן ולאפר עיניים קרובות.

איפור עיניים רחוקות

אם המרחק בין שתי העיניים שלך גדול מאורכה של עין אחת – סימן שיש לך “עיניים רחוקות”.

עיצוב גבות שמחמיא לעיניים רחוקות: נסי למרוט כמה שפחות גבות שנמצאות בקצה הפנימי של הגבה (בסמוך לאף). וזאת כדי ליצור אשליה של עיניים קרובות יותר. הגבה אמורה להסתיים מעט החוצה יותר מהקצה החיצוני של העין. והגובה המרבי שלה אמור להיות במרכז העין שלך.

איך לאפר את העין באופן מחמיא יותר: הדגישי את הזווית הפנימית של העין. כאשר את תוחמת את העין עם עיפרון, צללית או אייליינר, תדגישי את הזווית הפנימית של העין יותר מאשר את הזווית החיצונית. מבחינת המסקרה – נסי להדגיש אותה באזורי העין הפנימיים יותר מאשר באזורים החיצוניים. ואם את שמה צלליות – השתמשי בגוונים בהירים במרכז העפעף, ובגוונים כהים בזוויות העין החיצוניות וגם בפנימיות. הימנעי מלהניח צלליות בהירות בקצה הפנימי וכהות בחיצוני – כי זה יוצר מראה של עיניים רחוקות עוד יותר. לקצה העין הפנימי תוכלי להשתמש בצללית שאינה בהירה ושאינה כהה מדי. כל אלו יעזרו לך ליצור מראה של עיניים קרובות יותר.

עדיין לא בטוחה איך לעשות זאת בעצמך? 

צפי בסרטון של בועז שטיין בו הוא מראה איך לאפר עיניים רחוקות שלב אחר שלב.

איפור עיניים נפולות

אם הזוויות הפנימיות של העין גבוהות יותר מהזוויות החיצוניות – יש לך “עיניים נפולות”.

עיצוב גבות שמחמיא לעיניים רחוקות: על הגבה להתחיל בנקודה בה מתחילה העין. ועליה להסתיים מעט “החוצה” (קרוב יותר לאוזניים) מהקצה החיצוני של העין. הקפידי על כך שהגבות לא יהיו ארוכות מדי ויורדות בחלקן החיצוני – כי זה ייצור מראה של עיניים נפולות עוד יותר.

איך לאפר את העין באופן מחמיא יותר: תתחמי את זוויות העין החיצוניות בצללית כהה, וטשטשי עד לעצם הגבה. ובנוסף, השתמשי בצלליות בהירות בחלק הפנימי והמרכזי של העפעף. את המסקרה מרחי בקו הריסים העליון בלבד, ולא בקו הריסים התחתון! וזאת כדי לא ליצור מראה של עיניים נפולות יותר.

עדיין לא בטוחה איך לעשות זאת בעצמך? 

נסי את הסרטון המושלם הבא של אשלי וקסמן בקשי התותחית.

איך לאפר עיניים קטנות

אם העין שלך נראית קטנה מדי ביחס לפנים – ייתכן שיש לך “עיניים קטנות”.
לעיתים עיניים קטנות הן גם מלוכסנות – אם העין היא “סגורה” וצרה מאוד.

עיצוב גבות שמחמיא לעיניים קטנות וצרות: גבות ישרות יגרמו לעין להיראות קטנה ומלוכסנת יותר. ולכן, העדיפי לעצב את הגבות כך שיהיו גבוהות ובעלות “קשת”.

איך לאפר את העין באופן מחמיא יותר: יש 2 אפשרויות עיקריות להגדלת עיניים עם איפור.
אפשרות 1: לתחום את העין לכל אורכה, כולל בזווית הפנימית.
אפשרות 2: לתחום את החלק העליון של העין וגם את החלק התחתון – מבלי לחבר אותם יחד. כלומר, תוחמים את העין בשני קווים הממשיכים החוצה (לכיוון האוזניים) ולא מקשרים ביניהם.
טיפ חשוב נוסף הוא לתחום את פנים העין בעיפרון לבן או בהיר (למשל בגווני שמנת). טריק זה מגדיל שטח הפנים של העין. אפשר גם להשתמש בטריקים ובמדריכים המתאימים לאיפור עיניים קרובות. ורצוי לא להשתמש בצלליות כהות או עזות מדי, כדי לא להדגיש את מראה העיניים הקטנות.

עדיין לא בטוחה איך לעשות זאת בעצמך? 

נסי את המדריך המעולה הבא, שעלה על ידי ערוץ היוטיוב Life by Miri.

טיפים באיפור עיניים גדולות

אם העין שלך נראית גדולה ובולטת מדי ביחס לפנים – כנראה יש לך “עיניים גדולות”. כלומר, עיניים גדולות מתייחסות לגודל העין עצמה ולשטח שהיא תופסת על גבי הפנים.

עיצוב גבות שמחמיא לעיניים גדולות ובולטות: צורת גבות שהיא גבוהה וקשתית תעצים ותדגיש עוד יותר מראה של עיניים גדולות ובולטות. במקום זאת, נסי לעצב את הגבות כך שיהיו ישרות יחסית – מה שיתרום למראה של עין קטנה יותר.

איך לאפר את העין באופן מחמיא יותר: כאשר עושים איפור לעיניים גדולות חשוב להיזהר מאיפור מוגזם מדי. וזאת כדי שהמראה שיווצר לא ייראה מוגזם, בולט ו”מפחיד”.
אם יש לך עין גדולה, עדיף לך להשתמש בצלליות כהות, היוצרות מראה של עיניים קטנות יותר. (אבל תזכרי לא להגזים עם איך שאת מאפרת את העין). ורצוי להימנע מצלליות בהירות – היוצרות מראה של עין פתוחה וגדולה יותר. אייליינר דומיננטי, לעומת זאת, דווקא מתאים מאוד לעיניים גדולות, אבל חשוב גם הפעם לזכור לא להגזים איתו. וכך גם שילוב של מספר צלליות בכמה גוונים שונים – יכול מאוד להתאים לבעלות מבנה עין זה. אם את מרגישה שעינייך בולטות מדי, נסי לתחום את החלק התחתון של העין בצבעים כהים. וזאת בשביל להעניק לעינייך אשליה של עיניים מלוכסנות וקטנות יותר.

עדיין לא בטוחה איך לעשות זאת בעצמך? 

רוצה לתקן עיניים בולטות אבל לא בטוחה מאיפה להתחיל?
הנה מדריך מעולה בשבילך שעלה על ידי ערוץ היוטיוב שנקרא Makeup Pro.

עד כאן לפוסט זה 🙂

להלן פוסטים נוספים שאולי תאהבי:
מייק אפ מומלץ
איפור עיניים – כל מה שחשוב לדעת בנושא
איפור מעושן – איך לעשות את זה נכון?
איך לשים צללית
מדריך – איך לאפר את הגבות
איך להגדיל את השפתיים עם איפור
איך לשים סומק בצורה נכונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים שאולי תאהבי ...

רוצה ללמוד איך ליצור סטוריז מושלמים לאינסטגרם?

קורס עיצוב סטוריז באינסטגרם

תזיני את המייל שלך וקבלי קורס עיצוב סטוריז לאינסטגרם בחינם!