סטנד לתליית בגדים - למה את פשוט חייבת כזה?

בואי ללמוד למה את חייבת סטנד לתליית בגדים בבית

סטנד לתליית בגדים הוא אחד מהפריטים הכי חשובים בבית. רוצה לדעת למה? אם כך תשמחי לשמוע שבדיוק בנושא זה נדון בהמשך. ולכן, אם את עושה שיפוץ בבית או מעצבת מחדש את החדר או את חדר הארונות – כדאי לך מאוד לקרוא את המאמר הבא.

סטנד לתליית בגדים

5 סיבות למה כדאי שיהיה לך סטנד לתליית בגדים

1. פחות בלאגן בחדר

כשיש לך סטנד לתליית בגדים בחדר, החדר שלך אוטומטית נהיה פחות מבולגן. הרי ללא הסטנד, סביר להניח שתזרקי את הבגדים על המיטה או על הכיסאות. וכנראה שבלעדיו יהיה לך בלאגן ענק בחדר. ואילו מנגד, אם יש לך סטנד לתליית בגדים, את ישר יכולה לתלות את הבגדים על הסטנד, מבלי שיווצר בלאגן מטורף בחדר שלך.

2. הג’קטים לא מתקמטים

אם יש לך סטנד לתלייה, את יכולה לתלות עליו את כל הג’קטים שלך. מדובר ביתרון עצום, שכן אם לא תולים את הג’קטים והמעילים, אז מהר מאוד הם מתקמטים מהקיפול בארון. ואילו עם הסטנד את יכולה להיות בטוחה שהבגדים לא יתקמטו, ושהם יישארו חלקים ומגוהצים.

3. כל העליוניות בהישג יד

כשיש לך סטנד כזה, את יכולה להיות בטוחה שכל המעילים, הג’קטים והעליונות שלך יהיו בהישג יד. לא עוד איבוד ג’קטים בארון, וימים קפואים מהמזגן בעבודה או בלימודים. מעכשיו את יכולה למצוא כל ג’קט וכל עליונית, במהירות ובקלות רבה יותר מאי פעם.

4. קל יותר למצוא בגדים

אם תלית את כל הג’קטים והמעילים שלך על הסטנד שקנית, בטח פינית המון מקום בארון שלך, וזאת שכן פריטים אלו תופסים נפח ומקום רב. וכעת את יכולה לאחסן את שאר הבגדים בארון באופן נוח יותר, כי עכשיו יש לך יותר מקום אליהם. ואת כבר לא צריכה לדחוס את כל הבגדים אחד על השני, עד כדי כך שלא ניתן למצוא כלום.

5. הבגדים “מאווררים” יותר

היתרון האחרון של סטנדים לתליית בגדים שבו נדון במסגרת מאמר זה, הוא העובדה שהסטנדים הללו מאפשרים לנו “לאוורר” את הבגדים. במקום שהבגדים יהיו דחוסים בארון, ויסבלו מאבק, עובש או טפילים אוכלי בגדים, באמצעות הסטנדים אנחנו יכולים לשמור על הבגדים מאווררים, נקיים, ורחוקים ממזיקים.

עד כאן לפוסט זה על היתרונות של סטנדים לתליית בגדים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים שאולי תאהבי ...

רוצה ללמוד איך ליצור סטוריז מושלמים לאינסטגרם?

קורס עיצוב סטוריז באינסטגרם

תזיני את המייל שלך וקבלי קורס עיצוב סטוריז לאינסטגרם בחינם!