היילייטר מומלץ: סקירת היילייטרים מומלצים

אחד ממוצרי האיפור שאני הכי אוהבת – זה ללא ספק ההיילייטר. באמצעות כמה מריחות קטנות של החומר הנוצץ הזה, אפשר לשדרג את כל האיפור והמראה בשניות. בין אם מדובר בטאץ’ קטן שיעניק לך גלואו משגע במהלך היום יום, כשאת הולכת לעבודה, ללימודים או לסידורים. ובין אם מדובר בהארות לפנים, כחלק מאיפור ערב, לאירוע חשוב כמו בת מצווה או חתונה. ואכן, בנות ונשים רבות אחרות מכורות להיילייטר כמוני. וכך רבות מהן מוצאות עצמן מחפשות המלצה על היילייטר מומלץ, שכדאי לקנות מבין המבחר הרחב המוצע בחנויות. ולכן, החלטתי לכתוב עבורכן את המאמר הנוכחי – עם סקירת כל ההיילייטרים המומלצים הקיימים. אך ראשית, כדאי שנבין קודם מהו בכלל ההיילייטר, מה ההבדל בין היילייטר לשימר, ואיך משתמשים במוצר בצורה נכונה.

היילייטר – מה זה בכלל?

רוצה לדעת מהו היילייטר? מדובר ב’מוצר קסם’ שמאפשר לנו בעצם להאיר את הפנים, ולעצב אותן על ידי איפור. ההיילייטר, השימר או ההארות, מאפשרים לנו להאיר ולהדגיש את החלקים היפים בפנים. והם נועדו כדי להאיר ולהדגיש אזורים בפנים. וכך גם על מנת להעניק לנו GLOW משגע. ובאמצעות שימוש בהצללות והארות יחדיו, ניתן לבצע שידרוגים משמעותיים במראה הפנים, רק באמצעות האיפור. ואפשר גם ליצור אשליות מעניינות, כמו אשליה של אף צר יותר, עיניים גדולות יותר, גבות מורמות יותר, או עצמות לחיים גבוהות וחטובות יותר. אפילו את עצם הלסת ניתן לחטב, ואפשר להדגיש את הקצה העליון של השפה.

מה ההבדל בין שימר להיילייטר?

המילה “שימר”, מתייחסת כמעט תמיד לצללית.
ואילו המילה “היילייטר”, כאשר משתמשים בה בהקשר של מוצר איפור, מתייחסת למוצר שמורחים על הלחיים, האף, קשת קופידון (הקימור הכפול של השפה העליונה – תודי שלא ידעת קודם שקוראים לזה כך 😉 וכו’.
יש שימרים רכים והיילייטרים פיגמנטיים שיכולים לשחק את שני התפקידים. כלומר יש שימרים שמתאימים גם כצללית וגם כהיילייטר. ויש היילייטרים שיכולים להתאים לא רק כהיילייטר אלא גם כצללית.

אך להשתמש בהיילייטר?

כאמור, ההילייטר נועד להארת הפנים ולעיצובן. ולכן, יש לשים את ההיילייטר במקומות שנרצה להאיר ולגרום להם להיות בולטים יותר כלפי חוץ. האזורים בהם נהוג למרוח או לשים את המוצר הם:

1. על גשר האף. כלומר במרכז האף כקו אנכי ישר. החל מ-מתחת לגובה הגבות ועד שפיץ האף. זה יעניק לך מראה של אף בולט ויפה. (כדי להשיג מראה של אף קטן וצר יותר, מרחי בנוסף היילייטר או מייק אפ כהה יותר מצבע עורך, מימין ומשמאל לגשר האף, כלומר משני צידי האף באופן אנכי)

2. ב-קשת הקופידון. שלמדנו שזה אומר על הקימור של השפה העליונה (במרכז העליון של השפה העליונה). אזור מאוד יפה להיילייטר. זה עוזר לשפתיים להיראות גדולות יותר, וזה אחד מהטריקים להגדלת השפתיים עם איפור.

3. מתחת לגבות. ובעיקר החל מאזור השקע שמתחת לקימור הגבה, ועד לקצה החיצוני של הגבה. זה עוזר לעיניים להיראות גדולות יותר, ובעיקר לגבות להיראות מורמות יותר. רבות עושות זאת כחלק מאיפור עיניים שנועד להגדלת והדגשת העיניים. ממש ליפטינג לפנים והרמת גבות ללא ניתוח.

4. על עצמות הלחיים. כדי למצוא אותן – חייכי. אזור הלחיים העליון שמתרומם בעת החיוך – זה אזור עצמות הלחיים. זה יעזור לך להשיג מראה של עצמות לחיים גבוהות יותר – שנחשב למראה צעיר ויפה יותר. וכדי לסיים עם הליך חיטוב הפנים, השתמשי במייק אפ או בשימור כהה באזורים שמתחת לעצמות הלחיים ובקו השיער-מצח. וכאמור, גם באזור צידי האף באופן אנכי.

מה עוד חשוב לדעת על שימוש בהיילייטר?

שימי לב שאת ההיילייטרים הנוזליים שמים מעל המייק אפ, ומתחת לפודרה, כי הם לא אבקתיים. ואילו את האבקתיים שמים אחרי האיפור ואחרי הפודרה. אני ממליצה להתנסות בשני הסוגים, כדי שתדעי מה הכי עובד לך. זה יעזור לך לבחור את ההיילייטר שהכי מתאים לך, ושהכי נוח לך להשתמש בו.

היילייטר מומלץ

היילייטרים מומלצים

מחפשת היילייטר או שימר מומלץ? הנה סקירה של 10 ההיילייטרים המומלצים ביותר:

היילייטר לוראל ורוד

לוראל טרו מאץ'

נתחיל עם ההילייטר הנוזלי הורוד של לוראל, מסדרת טרו מאץ’. המוצר מגיע בשפופרת מאוד נוחה לשימוש, ויש בו כמות מאוד גדולה. הגוון של ההיילייטר הזה הוא ורדרד בהיר ולא לבן-שקוף. הוא מתאים להארות של האף, הלחיים, הגבה והשפה. ההיילייטר לא סמיך מדי ולא נוזלי מדי. והוא מאוד עמיד, והמחיר שלו לא גבוה מדי. כך שלדעתי מדובר במוצר מאוד מומלץ.

היילייטר נוזלי לוראל ברונזה

היילייטר לוראל טרו מאץ' - גוון ברונזה

ההילייטר הנוזלי הבא של לוראל, גם הוא מסדרת טרו מאץ’, מגיע בגוון ברונזה. כמו הקודם, הוא מגיע בשפופרת, יש בו כמות גדולה, והוא עמיד. הגוון של ההיילייטר הזה הוא גוון ברונזה מהמם, שאני מאוד אהבתי. המוצר הזה מתאים יותר לצידי האף, לאזור מתחת לעצמות הלחיים, ולאזור קצוות הלסת. גם ההיילייטר הזה מומלץ מאוד לדעתי.

שימר מומלץ

היילייטר אבקתי לוראל

ההיילייטר האבקתי של לוראל, גם הוא מסדרת טרו מאץ’, הוא עוד מוצר מנצח לדעתי להארות והצללות. בשונה מהקודמים, זה לא היילייטר נוזלי, אלא היילייטר אבקתי. לי אישית יותר נוח עם ההיילייטר האבקתי. והמוצר הספציפי הזה, הוא הפייבוריט שלי להארות – כבר שנים. זה פשוט המוצר המושלם בעיניי להארות. הוא מגיע עם 3 גוונים מושלמים להארת עצמות הלחיים, והוא מתאים גם בתור צללית או להארת הגבה. הוא גם סופר עמיד, וממש לא יקר. כך שאם את מחפשת היילייטר מומלץ – אני לגמרי ממליצה לך להתחיל מהמוצר הזה.

היילייטר סטיק לוראל

היילייטר סטיק לוראל

היילייטר סטיק של לוראל, מסדרת INFALIBLE, הוא עוד מוצר מאוד טוב בעיניי. הוא בעל מרקם מושלם, שאינו נוזלי מדי. ההיילייטר יוצר הארה מושלמת על הלחיים, קצה השפה או מתחת לגבה. והוא סופר נוח לשימוש, ומגיע באריזה שנכנסת בכל תיק – לטאץ’ אפ מחוץ לבית. גם הוא, כמו המוצרים הקודמים של לוראל – עמיד, ונגיש במחיר. כך שאני לגמרי ממליצה לך להתנסות גם במוצר הזה, כדי שתדעי עם איזה סוג היילייטר הכי נוח לך להתאפר. 

היילייטר מומלץ

היילייטר נוזלי לוראל

והיילייטר האחרון של לוראל שאסקור כאן – הוא ההילייטר הנוזלי הזה. מדובר גם בשימור נוזלי מומלץ – שכן הוא יכול להתאים גם בתור צללית נוזלית ומבריקה. מדובר במוצר מעולה, שיוצר הארות פשוט משגעות. בין אם מדובר בהארות של עצמות הלחיים, הגבה, השפה או העפעפיים. המוצר מגיע עם טפטפת, כך שהוא מאוד נוח לשימוש. ויש בו כמות עצומה, ככה שהוא מאוד משתלם.

שימר רבלון

שימר מומלץ של רבלון

עוד היילייטר מומלץ זה השימר של רבלון שנקרא Skin Light. המוצר הזה מתאים גם בתור שימר לעפעפיים, וגם בתור מוצר להארות הפנים. ההארות שנוצרות הן מאוד יפות, שזה יתרון. אך החיסרון של המוצר בעיניי, זה שהוא מעט יקר.

היילייטר סטיק

היילייטר סטיק מייבלין

עוד היילייטר סטיק מומלץ זה המוצר הזה של חברת מייבלין, שזו חברת איפור שאני מאוד אוהבת. מדובר במוצר פשוט מושלם בשביל הארות. הוא מגיע באריזה קטנה שנכנסת בכל תיק. הוא עמיד, והוא לא עולה הרבה. ומהניסיון שלי, מדובר בהיילייטר מומלץ ביותר. כך שאם את מחפשת שימרים או היילייטרים מומלצים – בהחלט כדאי לך להתנסות במוצר.

הייליטרים מומלצים

פודרה מאק

עוד היילייטר נוזלי שכדאי להכיר זה המוצר הזה של חברת האיפור רבולושן. הוא מגיע עם פיפטה (טפטפת) נוחה לשימוש, והוא מעניק GLOW מושלם! הוא משתלב באופן מושלם עם המייק אפ, ומשדרג את האיפור. והיתרון העיקרי זה שהמוצר ממש לא יקר, ונגיש לכל כיס.

היילייטר מומלץ

היילייטר אבקתי

מחפשת ערכת היילייטר אבקתי להארות, שמגיעה עם כמה גוונים, שתוכלי לשחק איתם? נסי את הערכה הבאה של חברת האיפור רבולושן. היא מגיעה עם 4 גוונים – 2 מהם להארות ו2 מהם להצללות. כך שהיא מספקת לך ערכה מושלמת עם כל מה שצריך לחיטוב הפנים עם איפור.

שימר מומלץ

היילייטר של ג'ייד

וההיילייטר להארה האחרון שנסקור הוא זה של ג’ייד. המוצר מכיל חלקיקי פנינה זעירים, העוטפים את הפיגמנטים ומעניקים לאיפור ולפנים מראה קורן ורב ממדי. היתרון של המוצר זה שהוא מכיל שמן זרעי חוחובה, המעניק לעור רכות ומאפשרת מריחה אחידה ונוחה. המארז קומפקטי ונוח לנשיאה, וכולל גם מראה קטנה. החיסרון היחידי זה שהמוצר מעט יקר. אך אם את רוצה להשקיע – לדעתי בהחלט כדאי להשקיע על המוצר הזה.

עד כאן לפוסט זה על היילייטר מומלץ – מקווה שעזרתי לך להכיר שימרים והיילייטרים מומלצים נוספים 🙂

 

ואם את כבר כאן, אולי תתענייני גם בפוסטים הבאים:
מייקאפ מומלץ.
איך להתאפר לעבודה.
שמן אובליפיחה לפנים ולשיער.
פודרות מומלצות.
סאן אין לשיער – האם מומלץ?
סקירת מסירי איפור מומלצים.
קרם עיניים מומלץ.
איך לשים סומק נכון.
שפתון מנפח שפתיים מומלץ.
מוצרי איפור חובה בכל תיק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים שאולי תאהבי ...

רוצה ללמוד איך ליצור סטוריז מושלמים לאינסטגרם?

קורס עיצוב סטוריז באינסטגרם

תזיני את המייל שלך וקבלי קורס עיצוב סטוריז לאינסטגרם בחינם!