בעלי לא רואה אותי - מה עושים?

מרגישה שבעלך אף פעם לא שם בשבילך? בואי ללמוד מה אפשר לעשות בנושא.

אם את חושבת לעצמך ש”בעלי לא מתייחס אליי”, “בעלי לא שם עליי”, “בעלי לא רואה אותי”, או אולי “בעלי שונא אותי” – אז את פשוט חייבת לקרוא את המאמר הנוכחי. קודם כל, חשוב מאוד שתדעי שאת ממש לא לבד. נשים רבות הנמצאות בזוגיות מוצאות את עצמן פעם מפעם שואלות את עצמן האם בעלי עדיין אוהב אותי, האם בעלי בוגד בי, או האם בעלי רוצה להתגרש. וזאת שכן נשים רבות מרגישות לפעמים שהבעלים שלהן לא שמים עליהן, לא מתייחסים אליהן, לא רואים אותן, או אולי אף שונאים אותן. אז במאמר זה נרצה להבין למה אנחנו מרגישות ככה – האם יש לזה בסיס במציאות? וגם אם יש לזה בסיס, וגם אם לא – נרצה להבין מה אנחנו יכולות לעשות בנושא.

בעלי לא רואה אותי

האם באמת "בעלי לא מתייחס אליי" או שרק נדמה לי?

קודם כל, נרצה להבין האם יש בסיס במציאות לתחושותייך שבעלך לא שם עלייך ולא מתייחס אלייך.

גם אם נראה לך שבעלך לא מתעניין בך בשום צורה – תנסי בכל זאת לחפש את המקרים שבהם הוא כן מתעניין בך, אפילו באיזשהוא אופן שאולי נראה לך מוזר ולא באמת כאילו הוא מתעניין בך. 

האם הוא מתקשר אלייך לפעמים, כשאתם לא ביחד, או מסמס לך בווטסאפ? האם הוא שואל אותך לגבי היום שלך כשאתם מתראים בערב? האם הוא מתעניין לפעמים בך, ולא בילדים (אם יש לכם)? האם הוא שואל אותך לגבי התוכניות שלך? האם הוא מביט לך בעיניים כשהוא מדבר איתך? האם הוא מלטף אותך, או נוגע בך, כשאתם סוף סוף מתראים אחרי העבודה וסידוריי היום? האם הוא מנסה לקבוע איתך תוכניות משותפות – מכל סוג שהוא? האם הוא מחמיא לך? תשאלי את עצמך את כל השאלות האלו.

שימי לב – הוא לא חייב לקנות לך פרחים כל שישי. הוא לא חייב להשאיר לך פתקים מתוקים עם איחולי יום מוצלח. רוב הגברים הם לא מאוד רומנטיים מטבעם. הוא גם לא חייב להיות ניג’ס וכל היום לחפור לך בטלפון. יש גם גברים שהם לא מאוד אוהבים הרבה מגע ופוצי מוצי. מבחינת הרבה מהם המגע שהם רגילים ומכירים זה זבנג-וגמרנו. לא כולם יודעים מתי, איך וכמה ללטף ולהחמיא. יש גם כאלה ביישניים יותר.

השאלה היא האם הוא באמת לא שם עלייך, או שרק נדמה לך. הרי אולי הוא לא יודע להראות חיבה. אולי הרבה זמן הוא לא היה בזוגיות אז הוא לא רגיל לזה. יש גברים שלא יודעים או לא אוהבים להראות כל הזמן יחס. זה לא אומר שהם באמת לא שמים עלייך.

ואם מדובר בבעלך – את אמורה להכיר אותו טוב מכולם. האם תמיד הוא היה כזה? האם את מרגישה שהיחס שלו אלייך השתנה? אם הוא היה כזה מאז ומתמיד – אז כנראה שלא מדובר בבעיה או באיזה סימן אזהרה. אבל אם תמיד הרגשת שהוא שם בשבילך, ופתאום את מרגישה שלא אכפת לו ממך בכלל – אז כן, כמובן שזה יכול להיות קצת לא נעים, ואולי אפילו מדאיג.

בעלי לא מתייחס אליי

מה לעשות אם בעלך לא מתייחס אלייך?

אם זה היה כך מאז ומתמיד – תשאלי את עצמך, מדוע בכלל התחלת להיות איתו יחד, ומדוע התחתנתם. נסי להיזכר בדברים הטובים האחרים שמשכו אותך בו. במידה ואת מניחה שלא תצליחי לשנות את חוסר היחס שלו אלייך, תשאלי את עצמך האם שאר המעלות שלו, מספיקות לך כדי שתישארי. אני בכל זאת ממליצה לנסות לשנות בו את זה, במטרה כן לנסות להציל את הנישואים והקשר (במידה וזה מה שאת רוצה גם).

אם זה לא היה כך מאז ומתמיד:

קודם כל, תשאלי את עצמך אולי את נותנת לו פחות יחס בזמן האחרון מאשר בעבר? פעמים רבות הגברים שלנו מתרחקים כאשר הם לא מרגישים מאיתנו את תשומת הלב והאהבה שהיינו רגילות לתת להם.

מה לעשות כדי לשפר את הקשר והתקשורת:

קודם כל, חשוב שתביני שכדי שאת ובן זוגך תצליחו להבין זה את זה – חשוב שקודם כל תדברו!

תקבעו דייט אחת לכמה זמן. תלכו לסרט, למסעדה או לכל מקום אחר. תקבעו זמן ומקום לדייט, תתלבשו יפה, ותדאגו שאף אחד לא יפריע לכם. קחו בייביסטר או תבקשו ממישהו לשמור על הילדים אם צריך. 

פעם ב.. אתם יכולים לנסות גם לארגן ערב רומנטי בבית. ככה לא צריך לצאת מהבית ואפשר להתפנק ולהנות אחד מחברתו של השני בבית שלכם. נסו לחזק את הקשר ופשוט לדבר זה עם זה.

אם את מרגישה שבעלך לא מבין אותך או לא רואה אותך – הדייטים הם זמן טוב לעזור לו להבין אותך ולראות אותך. תחשבי איך את מסבירה לו את הצד שלך בעדינות ובאופן ברור. אם הוא אוהב אותך, הוא יצטרך להבין אותך.

מה לעשות כדי לשפר את הסקס:

ייתכן שהבעיה היא גם בחדר המיטות. אם אתם שוכבים פחות מבעבר, זה יכול להעיב על הקשר. כדי להחיות או להחזיר את התשוקה, נסו יותר לחזר אחד אחרי השני ולפלרטט אחד עם השני. וכדי לשפר את המין ולהחיות את המתח המיני ביניכם – אני ממליצה לכם לנסות לשחק במשחקים לחדר המיטות. כדי לדעת באיזה משחק כדאי לכם לבחור – היכנסי למאמר שכתבתי על משחקי סקס מומלצים לזוגות.

עד כאן לפוסט זה על “בעלי לא רואה אותי” 🙂

ואם את כבר כאן, אולי תתענייני גם במאמרים הבאים:

מהי זוגיות בריאה

איך לדעת מתי להיפרד ואיך לדעת שזה לא זה?

איך לדעת שהוא אוהב אותי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים שאולי תאהבי ...

רוצה ללמוד איך ליצור סטוריז מושלמים לאינסטגרם?

קורס עיצוב סטוריז באינסטגרם

תזיני את המייל שלך וקבלי קורס עיצוב סטוריז לאינסטגרם בחינם!